Nationale finale Albanië 2004
 
 
Datum :  20 december 2003
Locatie :  Pallati i Kongreseve, Tirana
Presentatie :  Adi Krasta & Ledina Çelo
Aantal deelnemers :  18

Eurovisie Songfestival |Meer landinfo


Anjeza Shahini
 
Nr. Titel Artiest  Tekst/muziek Pnt. Pos. 
1. Bota ime Arbër Arapi Jorgo Papingji, Edmond Rrapi - - 
2. Ju të dashurat e mia Kujtim Prodani Arben Duka, Kujtim Prodani - - 
3. Sytë e zemrës Anisa Dervina Arben Duka, Miron Kotani - - 
4. Syri i saj po më verbon Françesk Radi Demir Gjergji, Françesk Radi - - 
5. Me ty Rudi & Ingrid Jushi Rudens Gega - - 
6. Trill vjeshte Edmond Mancaku Jorgo Papingji, Edmond Mancaku - - 
7. E dashuruar Evis Mula Enson Mula, Osman Mula - - 
8. E nesërmja tjetër kujt i takon Kozma Dushi Bujar Zhaferri, Agim Rreza - - 
9. Një shpresë për jetën time Klajdi Musabelli Arben Duka, Luan Zhegu - - 
10. Njëmijë zemra Rovena Dilo Pandi Laço, Rovena Dilo, Endri Sina - - 
11. Mbi üre Mariza Ikonomi Ledia Ikonomi, Mariza Ikonomi - 2 
12. Dua të bëhem imazhi yt Anjeza Shahini Agim Doçi, Edmond Zhulali - 1 
13. Qëndroj Eneda Tarifa Erjon Zaloshnja - - 
14. Hirushja Rosela Gjylbegu Pandi Laço, Endri Sina - 3 
15. Ç'punë ke ti me dashurinë Ermiona Lekbello Arben Duka, Elamur Shehu - - 
16. Eja Orges Toçi Orges Toçi - - 
17. Kthehu dhe kujto Voltan Prodani Ajola Xoxa, Voltan Prodani - - 
18. Sikur të rroja sa kjo botë Andi Kongo Violeta Kongo, Andi Kongo - - 
 
 

Het winnende lied werd bepaald door televoting en een vakjury.

Tijdens de internationale finale werd het winnende lied in het Engels gezongen met als titel The image of you.


Gegevens preselecties:
Eerste halve finale | Tweede halve finale