Nationale finale Albanië 2016
 
 
Datum :  27 december 2015
Locatie :  Pallati i Kongreseve, Tirana
Presentatie :  Pandi Laço & Blerta Tafani
Aantal deelnemers :  22

Eurovisie Songfestival |Meer landinfo


Eneda Tarifa
 
Nr. Titel Artiest  Tekst/muziek Pnt. Pos. 
1. Engjëll i lirë Sigi Bastri Silivi Bastri, Endrit Shani  - - 
2. Dashuri në përjetësi Klodian Kaçani & Rezarta Smaja  Agim Doçi, Edmond Zhulali  - 4 
3. Buzëqesh Dilan Reka Ergisa Cenuka, Endri Sina  - 7 
4. Jeto dhe ëndërro Adrian Lulgjuraj Adrian Lulgjuraj - - 
5. Monolog Erga Halilaj Erga Halilaj, Gjergj Kaçinari  - - 
6. Flakë Evans Rama Helena Halilaj, Genti Lako  - 10 
7. Një det me ty Jozefina Simoni Sokol Marsi, Enis Mullaj  - - 
8. Mos ik Egert Pano Enrieta Sina, Egert Pano  - - 
9. Sa të dashuroj Genc Tukiçi Genc Tukiçi - - 
10. Një kafe Kozma Dushi Jorgo Papingji, Vladimir Kotani  - - 
11. Pa mbarim Luiz Ejlli Agim Doçi, Marian Deda - - 
12. Në sytë e mi Teuta Kurti Sokol Marsi - 8 
13. Liroje zemrën Besa Krasniqi Besa Krasniqi - - 
14. Asaj Nilsa Hysi Nilsa Hysi, Indri Topi  - 6 
15. Ajo çfarë ndjej Kristi Popa Jorgo Papingji, Kristi Popa  - - 
16. S'je për mua Flaka Krelani Qëndrim Krelani - 3 
17. Infinit Enxhi Nasufi Florian Zyka, Klodian Qafoku  - 5 
18. Për një mrekulli Lindi Islami Gerald Xhari (Big Basta), Lindi Islami  - - 
19. Të ndjek çdo hap Florent Abrashi Fabian Asllani - - 
20. Përrallë Eneda Tarifa Olsa Toqi - 1 
21. Ato që s'ti them dot Renis Gjoka Renis Gjoka - 9 
22. Merrmë që sot Aslaidon Zaimaj Gerald Xhari (Big Basta), Briz Musaraj  - 2 
 
 

Een vakjury bepaalde de uitslag, enkel de top 10 is bekend gemaakt.

Op het Eurovisie Songfestival werd het winnende lied in het Engels gezongen met als titel Fairytale.


Gegevens preselecties:
Eerste voorronde | Tweede voorronde