Nationale finale Albanië 2011
 
 
Datum :  25 december 2010
Locatie :  Pallati i Kongreseve, Tirana
Presentatie :  Jonida Maliqi, Mirela Naska & Josif Gjipali
Aantal deelnemers :  18

Eurovisie Songfestival |Meer landinfo


Aurela Gaçe
 
Nr. Titel Artiest  Tekst/muziek Pnt. Pos. 
1. Kemi dasëm'o Françesk Radi Françesk Radi, Agim Doçi 13 8 
2. Me cilin rri ti dashuri Herciana Matmuja Gent Myftarai, Agron Tufa 7 11 
3. Në krahët e tua Goldi Halili  Fatrin Krajka 0 17 
4. Vetëm s'jemi në botë Marsida Saraçi Valentin Veizi, Arben Duka 2 16 
5. E bukura dhe bisha Besa Kokëdhima Besar Likaj, Dalina Buzi 13 8 
6. Ende ka shpresë Alban Skenderaj & Miriam Cani Alban Skenderaj, Miriam Cani 66 2 
7. Një dashuri Enkeleda Arifi  Adrian Hila, Pandi Laço 36 5 
8. Kënga ime Aurela Gaçe Shpëtim Saraçi, Sokol Marsi 82 1 
9. Pasuri e pasurive Maria Prifti  Frederik Ndoci, Agim Doçi 5 14 
10. Shtegëtar i jetës time Saimir Braho  Endri Sina, Saimir Braho 48 3 
11. Mirësevini në Shqipëri Dorian Nini Jetmir Barbullushi, Perikli Papingji 29 7 
12. Ëndërr Kosove Selami Kolonja Selami Kolonja 6 12 
13. Rastësi Xhejsi Jorgaqi Genti Lako, Jorgo Papingji 44 4 
14. Dritë Albi Xhepa & Semi Jaupaj  Bojken Lako 0 17 
15. Mirëmbrëma ëngjëlli im Dorina Garuci  Sokol Marsi, Jorgo Papingji 34 6 
16. Jetova për të dy Kamela Islami Alban Male, Olti Curri 12 10 
17. Mari Orges Toçe Orges Toçe 3 15 
18. Mbi xhaketën time Denis Hasa Xhavit Ujkani, Ismail Kadare 6 12 
 
 

Een vakjury bepaalde de uitslag.

Op het Eurovisie Songfestival werd het winnende lied in het Engels gezongen met als titel Feel the passion.


Gegevens preselecties:
Eerste halve finale | Tweede halve finale