Nationale finale Albanië 2005
 
 
Datum :  18 december 2004
Locatie :  Pallati i Kongreseve, Tirana
Presentatie :  Hueyda El Sayed & Leon Menkshi
Aantal deelnemers :  18

Eurovisie Songfestival |Meer landinfo


Ledina Çelo
 
Nr. Titel Artiest  Pnt. Pos. 
1. Jetën ndryshe e shikoj Kujtim Prodani - - 
2. Ndjej Redon Makashi - - 
3. Kthehem prap Rovena Stefa - - 
4. Përpara se ti të vish në këtë botë Saimir & Enkela Braho - - 
5. Me ty Joe Artid Fejzo - - 
6. Me ty, pa ty Tergita Gusta - - 
7. Më duaj gjatë Marsida Saraçi - - 
8. Hëna dhe yjet dashurojnë Luiz Ejlli - 2 
9. Do të fal Julian Lebkoçaj - - 
10. Kur dashuron Mariza Ikonomi - - 
11. Buzëqeshja Samanta Karavello - - 
12. Nesër shkoj Ledina Çelo - 1 
13. Frikem se më pëlqen Jonida Maliqi - 3 
14. Puthjen nuk ta kam harruar Klajdi Musabelli - - 
15. Ti më bën të pasur Monika Trungu - - 
16. Pëshpëritje zemrash Rosela Gjylbegu & Arbër Arapi - - 
17. Flakaresh Vesa Luma,Teuta Kurti & Rona Nishliu - - 
18. Vetëm një natë Ingrid Jushi - - 
 
 

Het winnende lied werd gekozen op basis van televoting en een vakjury (%).

Tijdens de internationale finale werd het winnende lied in het Engels gezongen met als titel Tomorrow I go.


Gegevens preselecties:
Eerste halve finale | Tweede halve finale